Про нас

Люки з доставленням від виробника

«Комфорт Люк» — це українська компанія, яка ось уже років допомагає людям надати технічним отворам естетичного вигляду та зробити їх експлуатацію максимально комфортною. Ми не займаємося перекупом і не співпрацюємо з посередниками. Ми виготовляємо люки самостійно. Виробничі потужності розташовані у місті Львів, а також офіси переставлені в таких містах, як Одеса, Київ, Чернівці.

Завод оснащений за останнім словом техніки, що дозволяє випускати люки будь-якої складності. У нас виготовляють сучасні люки із газовим механізмом амортизації. Також в асортименті є дверцята різних моделей зі зручними та надійними замикальними механізмами.

Чому обирають нас

У кожній квартирі та будинку є певні технічні приміщення та місця, доступ до яких має бути закритий від сторонніх очей. Це вхід у підвал, ревізійні отвори для сантехніки та електрики та ще безліч різноманітних комунікацій. Якісний люк — саме те, що допоможе приховати такі деталі та водночас забезпечить легкий доступ до них у потрібний момент. Через те, що ми виробляємо люки самостійно, то можемо гарантувати низку переваг: швидкі терміни виготовлення; ціни на 20-30% нижчі; якість та тривалу гарантію; виготовлення нестандартних люків.

Які люки ми можемо виготовити

Усі наші вироби відповідають міжнародним стандартам. Ми пропонуємо люки з амортизаторами, які легко відкривати та закривати. Наша продукція обладнана надійним замикальним механізмом та кришкою з утеплювачем, гарантовано захистить приміщення від вологи й пилу, що надходять зовні. Металеві частини оброблені антикорозійним покриттям, що значно підвищує термін служби. За роки роботи на українському ринку ми придбали тисячі вдячних клієнтів із різних регіонів. Усього за той час, що діє виробництво, ми реалізували люків. Тому з гордістю можемо заявити, що сотні наших виробів є у кожному місті.