2022-10-17 20:28:58

Люки в інтер'єрі

Труби з кранами, лічильники, проводи у ванних кімнатах усі намагаються приховати, щоб не порушувати дизайн приміщення. При цьому комунікації мають бути доступними. Щоб задовольнити обидва побажання, були придумані прості, але корисні конструкції - люки під фарбування, плитку, під фарбування шпалери та інші оздоблювальні матеріали. Непомітні вироби не перешкоджають доступу до кабелю, труб, лічильника та не псують зовнішній вигляд приміщення.


Яким має бути ревізійний люк невидимка під фарбування

Головна вимога до виробів цього призначення полягає у відповідності до дизайнерського рішення.

Раніше здебільшого вироблялися люки із пластику. Матеріал водостійкий, але неміцний. Тому сьогодні особливої популярності у населення такі конструкції не мають. До того ж вони досить сильно виділяються на тлі стін або стелі, що теж не дуже добре.

У зв'язку з цим виробники знайшли альтернативні рішення – прихований люк під фарбування із вологостійкого гіпсоволокна та алюмінію. Він має більшу міцність і, відповідно, довговічність. А пофарбувати його можна практично у будь-який колір. У результаті конструкція стає одним цілим із поверхнею і не порушує цілісність обраної концепції.

Як встановити ревізійний люк під фарбування

Процедура монтажу є досить простою. Щоб встановити прихований люк під фарбування, слід суворо дотримуватись кількох основних правил.

  1. 1. Необхідно заздалегідь зробити отвір у стіні або іншій поверхні, виходячи з розмірів вибраного виробу.
  2. 2. Встановити люк невидимку під фарбування в отвір. Перед встановленням місце для виробу потрібно спочатку вирівняти, а потім зашпаклювати.
  3. 3. Після цього конструкцію потрібно закріпити, використовуючи гвинти, що мають потайні головки. Також підійдуть шурупи. Кріплення здійснюється через торцеві внутрішні поверхні конструкційної рами до направляючої (при встановленні в ГКЛ), або в цеглу, бетон. Важливо щоб раму не розпирало. За умови, що між рамою та стіною утворилася щілина, її обов'язково потрібно закласти.
  4. 4. Обов'язково перевірте, щоб люк закривався та відкривався без проблем. За умови, що виріб правильно встановлений, його кришка не чіплятиметься за раму. Відкриття, як і закриття, повинні здійснюватися максимально легко.
  5. 5. Далі потрібно провести фінішне оздоблення конструкції.
  6. 6. Будь-які щілини, що утворилися між рамою та основною конструкцією, потрібно дуже добре прошпаклювати.
  7. 7. Необхідно наклеїти армувальну сітку по периметру поверхні та кришки виробу.
  8. 8. Провести фінішне шпаклювання як стінової поверхні, так і кришки люка під фарбування.
  9. 9. Прошпаклювану поверхню ошкуриваються, а потім ґрунтуються.
  10. 10. Усі торці рами та кришки виробу слід очистити від шпаклівки.
  11. 11. Пофарбувати в потрібний колір стіну та люк.

Люки під фарбування можуть бути різного типу, наприклад, без ручок. У цьому випадку вони відкриваються шляхом натискання.

Щодо вибору кольору фарби, то в цьому випадку вона може бути в тон стіни, або ж відрізнятися від фону, але гармонійно поєднуватися з аксесуарами, присутніми в приміщенні, наприклад, з рушниками, шафами, килимками.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре