Каталог

Будь в курсі!

Новини, огляди, акції

Про магазин

Працюємо для Вас на будівельному ринку з 2006 року.

 

Лючки прихованої установки ще рідко застосовуються при оздоблювальних роботах у будівництві. Але те, що приховані шарнірні конструкції займуть своє місце в кращих дизайн інтер'єрах під плиткою - недалеке майбутнє! Ось чому інтернет-магазин "Комфорт люк" першим запропонував  ревізійні дверцята на ринку.

Виробнику складно бути кращим у всьому. Виробничі компанії концентрують всі сили на одному продукті, доводячи якість до досконалості. Супутні товари, як правило, купуються у сторонніх організацій.

 

Для Вас проводиться упереджений аналіз ринку по виявленню пілотних товарів, будь то невидимка Стелс термо у підлогу або стельовий у гіпсокартон. З'єднуємо краще від заводів, одержимих ідеєю якості - так, буквально по крупинці, народжується асортимент нашого інтернет - магазину!

 

 

 

Щодня по 10 годин в день консультуємо покупців по телефону та у магазині, професійно співпрацюємо з дизайнерами, будівельниками і обробниками на об'єктах. Зателефонуйте нам!

Маніакально взаємодіємо з інженерами виробництва з поліпшення конструкції виробів. Трапляється, працюємо з клієнтом і постачальником щодо усунення заводського браку або дефекту продукції установки на об'єкті. 

Тому навіть після роботи буквально бачимо потаємні люки уві сні. Можна сказати "вболіваємо лючками", щоб взяти Вас за руку і разом вибрати грамотне рішення з виробничої номенклатури. А хто, якщо не ми?

 

 

Як інтернет і логістика допомагає присутній у кожному регіоні

 

Revizor_Lyuki.jpg

Більшість покупців віддалено замовляють горизонтальні підлогові двері через інтернет-магазин після телефонної консультації з фахівцем. Це вигідно і швидко, тому що:   

  1. Оплата замовлення відбувається безготівковим розрахунком на офіційний рахунок з оформленням бухгалтерських документів.
  2. Після виготовлення завод напряму відправляє Вам готову продукцію транспортною компанією, минаючи проміжний регіональний склад.
  3. Ви отримуєте замовлення на терміналі в своєму місті чи замовляєте доставку "до дверей".Lyuki-pod-pokrasku-sklad.jpg

Спеціалізовані виробництва з нашої тематики розташовані в центральній частині країни, тому сервіс надсилання люків оцінили покупці по всій Україні

Накопичений цінний досвід віддалених консультацій по визначенню розміру, петлевий боку, конфігурації виробу за способом кріплення в отвір, характеристик та призначення кришки в підвал. 

Відбудована система логістики, відстеження кожного етапу перевезення замовлень: від здачі вантажу з виробництва на термінал до вручення вантажоодержувачу. 

Чому це важливо? Ви отримуєте саме той виріб, який оплатили. Цінуємо Ваш час, тому відключили онлайн оплату для самостійного замовлення навіть якщо Ви досвідчений будівельник. Приймаємо замовлення в роботу після особистої консультації та уточнення технічних вимог.  

 


Головна спеціалізація: люки-невидимкиЧому нам сняться ці люки  

Please publish modules in offcanvas position.